Skip to main content

Telefon

+44 683 58 44

Adres

Leszka Czarnego 22, Radomsko
  • bip
  • facebook

Godziny otwarcia AQUARA

CODZIENNIE 

OD 9:30 DO 21:30

Basen sportowy

Basen sportowy o głębokości 2,2 metra z 6 torami pływackimi i jednym wypłyceniem to profesjonalne i funkcjonalne miejsce, stworzone z myślą o zapewnieniu odpowiednich warunków dla pływaków do treningu i rywalizacji.

Wymiary i Głębokość: Basen ma standardowe wymiary basenów sportowych 25 metrów długości, 16 metrów szerokości i głębokość wynoszącą 2,2 metra. Taka głębokość jest wystarczająca do zapewnienia odpowiednich warunków dla różnych stylów pływackich.

Tory Pływackie: Basen jest wyposażony w 6 torów pływackich, oznaczonych numerami, aby umożliwić pływakom łatwą identyfikację własnej trasy. Każdy tor ma standaryzowaną szerokość, zapewniając równomierne warunki dla zawodników.

Wypłycenie: Jedno zakończenie basenu jest przeznaczone jako wypłycenie, co oznacza, że ​​jest ono płytsze niż reszta basenu. To idealne miejsce dla pływaków do rozgrzewki, schładzania się po treningu lub dla osób uczących się pływać. Głębokość wypłycenia 90 cm

System Pomiaru Czasu: Basen jest wyposażony w system pomiaru czasu, który umożliwia dokładne monitorowanie czasu każdego pływaka podczas treningów lub zawodów.

Widownia: Dla kibiców i widzów jest dostępna widownia z siedzeniami, z której mogą obserwować treningi lub zawody. Ilość miejsc siedzących - 40


Rezerwacja torów i brodzika basenu sportowego