Skip to main content

Telefon

+44 683 58 44

Adres

Leszka Czarnego 22, Radomsko
  • bip
  • facebook

Godziny otwarcia AQUARA

CODZIENNIE 

OD 9:30 DO 21:30

Strefa jacuzzi

Wanna z hydromasażem

Wanny z hydromasażem mają wbudowane dysze masujące, które pomagają zrelaksować ciało i umysł. Daje to natychmiastową ulgę w stresie, co może być niezwykle korzystne dla osób borykających się z problemami emocjonalnymi i bezsennością. Czas spędzony w jacuzzi to skuteczna walka z takimi dolegliwościami jak: bóle głowy, apatia, bezsenność, rozdrażnienie, problemy żołądkowe, lęki, zaburzenia odżywiania, bóle mięśni i nerwowość.

Połączenie ciepłej wody z masażem w jacuzzi zapewnia lepsze krążenie krwi. Pomaga to naczyniom krwionośnym rozszerzać się, umożliwiając przepływ większej ilości tlenu i składników odżywczych do głównych narządów. Może to sprzyjać zmniejszeniu bólu mięśni i sztywności stawów, a także jest pomocne w przypadku takich schorzeń, jak: niedokrwistość, miażdżyca, zapalenie żył, reumatyzm, niedowład i nadwyrężenie mięśni.

Hydromasaż ma również wpływ na układ trawienny, ponieważ sprawia, że odpady i toksyny są efektywniej usuwane z organizmu. Osoby, które cierpią na bóle brzucha, brak apetytu lub częste mdłości, mogą odczuć wielką ulgę po kilku sesjach w jacuzzi.

Wanna solna

W kąpieli solankowej biochemiczne działanie ma głównie wpływ na układ krążenia – rozszerzenie naczyń włosowatych, poprawę krążenia oraz regulację aktywności układu autonomicznego. Może wpływać na zwiększenie wydzielania hormonów takich jak histamina, serotonina czy adrenalina. Kąpiel solankowa działa uspokajająco i pozwala się zrelaksować.


Wanna magnezowa

Sól magnezowa do kąpieli wykazuje właściwości oczyszczające. Sól gorzka działa również przeciwłojotokowo i przeciwdrobnoustrojowo. Siarczan magnezu, dodany do kąpieli, może wspomagać leczenie trądziku, łagodzić zmiany atopowe skóry, zmniejszać świąd i podrażnienia.